Kolumny rektyfikacyjne

PCC Apakor Sp. z o.o. jako doświadczony producent wszelkiego rodzaju aparatury przemysłowej specjalizuje się w produkcji kolumn rektyfikacyjnych oraz kolumn procesowych zarówno ze stali kwasoodpornych jak i węglowych.

Wykonywane przez nas kolumny rektyfikacyjne mogą być wyposażone w półki kołpakowe, zaworowe oraz posiadać wypełnienia różnego rodzaju.
Oferujemy projektowanie, wykonanie oraz montaż  kolumn rektyfikacyjnych oraz procesowych na podstawie dokumentacji dostarczonej przez klientów lub na podstawie własnej dokumentacji wykonanej zgodnie z założeniami otrzymanymi od klienta. Wykonujemy montaż kolumn również przy czynnych instalacjach. Wykonywane przez naszą Spółkę kolumny poddawane są odpowiednim badaniom i odbiorom, które są wykonywane przez odpowiednie Jednostki Notyfikowane między innymi Urząd Dozoru Technicznego czy TUV SUD. Kolumny rektyfikacyjne i kolumny procesowe znajdują zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu głównie w przemyśle chemicznym ale również koksowniczym oraz petrochemicznym.

Zapewniamy kompleksowe podejście do każdego zlecenia, dzięki czemu oferowane kolumny rektyfikacyjne spełniają potrzeby konkretnej działalności. Tworzymy kolumny rektyfikacyjne dostosowane do wymagań laboratoriów, jak i rozmaitych zakładów przemysłowych.

Poza reaktorami chemicznymi oraz mieszalnikami przemysłowymi oferujemy szeroki wybór innych produktów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą produktów oraz usług.