Montaż instalacji przez specjalistów Apakor

Zabezpieczenia antykorozyjne

PCC Apakor Sp. z o.o. oferuje zabezpieczenia antykorozyjne konstrukcji i wytworzonych urządzeń, zestawami malarskimi dobieranymi odpowiednio do warunków pracy i środowiska korozyjnego. Ponadto wykonujemy wykładziny chemoodporne z płytek ceramicznych, bazaltowych i karitowych głównie w urządzeniach narażonych na duże obciążenie kwasów, soli i ługu.

Posiadamy halę przystosowaną do wykonywania powłok antykorozyjnych, która uzbrojona jest w suwnicę o nośności do 5 ton. Hala jest długości 42 metrów i szerokości 7,5 metra.

Oferujemy usuwanie starych powłok antykorozyjnych, czyszczenie powierzchni konstrukcji oraz urządzeń za pomocą tradycyjnego rozwiązania jakim jest czyszczenie metodą strumieniowo-ścierną przy użyciu materiału ściernego różnej granulacji w zależności od oczekiwać Klienta co do przygotowania podłoża.

Świadczymy usługi napraw wewnętrznych wykładzin gumowych i ebonitowych wszelkiego rodzaju zbiorników, w tym również zbiorników i wyposażenia obsługowego cystern kolejowych. W zależności od warunków eksploatacji, dobiera się odpowiednie rodzaje wykładzin oraz technologie aplikacji.