Reaktory chemiczne i mieszalniki przemysłowe

PCC Apakor Sp. z o.o. to firma, która projektuje, wykonuje, ale również montuje reaktory chemiczne. Realizujemy także zlecenia na mieszalniki przemysłowe, zgodnie z zamówieniem klienta. Jeśli chodzi o reaktory chemiczne cena, którą Państwu proponujemy, jest konkurencyjna w porównaniu do innych ofert z branży. Także mieszalniki przemysłowe zapewniamy w ramach atrakcyjnej oferty. Nasze produkty mogą być wykonane zarówno ze stali kwasoodpornych, jak i węglowych. Mieszalniki przemysłowe czy reaktory chemiczne wyposażamy dodatkowo w płaszcz grzewczy i izolowany. Na życzenie mieszalniki przemysłowe mogą mieć również mieszadła śmigłowe, wstęgowe i planetarne.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferujemy reaktory chemiczne o znakomitej jakości. Indywidualnie dostosowujemy usługi do produktu i miejsca zabudowy, na podstawie dokumentacji dostarczonej przez klientów lub dokumentacji wykonanej przez nas zgodnie z wytycznymi otrzymanymi od klienta. Dzięki temu wszystkie reaktory chemiczne, czy inne proponowane przez nas produkty, doskonale dopasowujemy do potrzeb określonego zakładu.

Zarówno mieszalniki przemysłowe, jak i wszystkie reaktory chemiczne, poddawane są odpowiednim badaniom i odbiorom. Wykonuje je Jednostka Notyfikowana, między innymi: Urząd Dozoru Technicznego czy TUV SUD. Mają więc Państwo pewność, że reaktory chemiczne, które proponujemy są w pełni bezpieczne, tak samo jak i mieszalniki przemysłowe.

Nasze reaktory i mieszalniki przemysłowe stosowane są głównie w przemyśle koksowniczym, chemicznym oraz petrochemicznym.

Poza wspomnianymi urządzeniami oferujemy szeroki wybór innych produktów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.