Przemysłowe wymienniki ciepła

PCC Apakor Sp. z o.o. | przemysłowe wymienniki ciepła – specjalizujemy się w produkcji przemysłowych wymienników ciepła zarówno ze stali kwasoodpornych jak i węglowych.

Wykonujemy miedzy innymi przemysłowe wymienniki ciepła płaszczowo – rurowe z dnami sitowymi stałymi, głowicą pływającą i  U-rurkowe. W zależności od przeznaczenia dostosowujemy wielkość i rodzaj obudowy.
Poza wykonaniem w naszym zakresie naszych usług znajduje się również projektowanie oraz montaż przemysłowych wymienników ciepła na podstawie dokumentacji dostarczonej przez Klientów lub na podstawie własnej dokumentacji wykonanej zgodnie z założeniami otrzymanymi od klienta. Wykonywane przez naszą Spółkę wymienniki poddawane są odpowiednim badaniom i odbiorom, które są wykonywane przez odpowiednie Jednostki Notyfikowane między innymi Urząd Dozoru Technicznego.
Przemysłowe wymienniki ciepła wykorzystywane są w różnych gałęziach przemysłu głównie w przemyśle chemicznym ale również koksowniczym oraz petrochemicznym.
Poza reaktorami chemicznymi oraz mieszalnikami przemysłowymi oferujemy szeroki wybór innych produktów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą produktów oraz usług.