Rurociągi technologiczne i przesyłowe

PCC Apakor Sp. z o.o. produkuje rurociągi technologiczne i przesyłowe. Oferujemy kompletne wykonawstwo instalacji rurociągowych, a także gazociągów. Nasze rurociągi technologiczne ciśnieniowe spełniają wymagania norm PN-EN 13480, przepisów dozorowych WUDT/UC/2003 oraz AD 2000-Merkblatt. Wszystkie rurociągi technologiczne odpowiadają także normom wykonania i odbioru, które opracowujemy indywidualnie i uzgadniamy z klientem.

W zależności od medium rurociągi technologiczne i przemysłowe mogą być izolowane zimnochronnie lub ciepłochronnie oraz ogrzewane elektrycznie.

Dzięki posiadanemu przez kadrę doświadczeniu zawodowemu oraz wykorzystaniu profesjonalnego wyposażenia produkcyjnego realizujemy prefabrykację i montaż rurociągów przemysłowych w szerokim zakresie średnic, grubości ścianek i gatunków materiałowych.

Oferujemy usługi charakteryzujące się najwyższą jakością oraz profesjonalizmem, o czym świadczą nasze dotychczasowe realizacje. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu poprzez formularz, znajdujący się na stronie lub za pomocą danych teleadresowych (zakładka kontakt).